Sloupky a vzpěry

Sloupky a vzpěry

Sloupky jsou nosnou konstrukcí pletiva. Jsou určeny především k montáži klasického pletiva, ale často je využíváme též k montáži svařovaných sítí a v neposlední řadě též ohradových či uzlových pletiv.

Sloupky nabízíme kulaté ve standardních průměrech 38 a 48 mm a hranaté o profilech 60×40 nebo 60×60 mm. Na objednávku jsme schopni dodat například sloupky o průměrech 60, 120, 200 mm, či profilech až do 120×120 mm, které se používají při specifických montážích, vyžadujících vysokou pevnost. Tyto sloupky jsou vždy na poptávku. Každý sloupek dodáváme s čepičkou.

Vzpěry plní u plotu zpevňující funkci, chrání plot proti vyvrácení např. při poryvech větru. Vzpěra se umisťuje především na rohové / okrajové sloupky.

Vzpěry jsou vyrobeny z ocelové trubky o průměru 38 mm. Ke vzpěrám dodáváme vždy PVC koncovky a spojovací materiál.

Sloupky a vzpěry máme ve dvou povrchových úpravách – lakované a pozinkované (výběr varianty záleží na výběru oplocení), přičemž obě varianty mají oboustranné pozinkování. Barvu lakovaných sloupků nabízíme buďto standardní Zelenou RAL 6005, dále v sedmi barvách kopírujících barvy pletiva, ale jsme schopni nalakovat sloupky jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL dle výběru zákazníka. Tato varianta ovšem nekopíruje barvy pletiva, které jsou dané.