vyklopna

Výklopná garážová vrata NOVUM

Zrušit výběr
Cena za ks:

8 319 9 356 

(vč. DPH)
počet kusů:
V případě, že si u nás objednáte montáž, máte dopravu zdarma. Naši zaměstnanci provedou na místě odbornou instalaci. Cena montáže není stanovena, protože se u jednotlivých produktů liší. Cenu montáže spočítáme a zašleme Vám ji ke schválení formou nabídky.
Katalogové číslo: 41001 Kategorie:

Popis produktu

Výklopná vrata s manuálním otevíráním (lze přiobjednat pohon, v případě zájmu prosím dopište do poznámky v nákupím košíku). Povrch křídla je vyroben z ocelového pozinkovaného plechu – lichoběžník T-10, se svislým systémem výplně, potaženého polyesterovou barvou. Vrata jsou vybavena příčkou spojující horizontální vodicí lišty. Ve vratech Novum nelze provést vstupní dveře a zateplení.

Zámek je vybaven jednostrannou patentní vložkou, vložka je přístupná zvenčí (tři klíče), zevnitř je zámek ovládán pomocí západky. Zámek zamyká vrata oboustranně, zamykání probíhá prostřednictvím západek. Volitelně lze použít tříbodové zamykání.
Zvenčí je na křídlo vrat montována klika se štítkem (PVC-1) z umělé hmoty v černé
barvě, uvnitř je klika z umělé hmoty v černé barvě. Zámek se západkami je upraven
pro napojení na pohon.

V případě, že si objednáte montáž, máte zaměření zdarma. Pokud si objednáte vrata bez montáže, ale přejete si vrata zaměřit, spočítáme Vám cenu zaměření. Pokud si nepřejete zaměření, prosím dopište do poznámky k objednávce:
– Rozměr otvoru
– Bude montáž do otvoru, nebo za otvor? (při pohledu z exteriéru)
– Volná hloubka pod stropem (hloubka místnosti, kam se budou vrata vyklápět)

V případě, že si nebudete něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Další informace

Druh provedení

Nezateplená

Výška (mm)

1990, 2090, 2150, 2230, 2195

Šířka (mm)

2380, 2480, 2580, 2605

Mohlo by se Vám líbit…