Bavolet na hranatý sloupek dvoustranný „V“ ZN+Barva

Bavolet_hran_zeleny
Bavolet_hran_zeleny_2Bavolet_Ziletkova_Spirala
Zrušit výběr
RAL

Do textového pole specifikujte barvu podle vzorníku RAL. Cena u těchto barevných variant není předem stanovena. Cenu zašleme formou nabídky.

Cena za ks:

299 

(vč. DPH)
počet kusů:
V případě, že si u nás objednáte montáž, máte dopravu zdarma. Naši zaměstnanci provedou na místě odbornou instalaci. Cena montáže není stanovena, protože se u jednotlivých produktů liší. Cenu montáže spočítáme a zašleme Vám ji ke schválení formou nabídky.
Katalogové číslo: 14006 Kategorie:

Další informace

Povrchová úprava

Barva

Druh provedení

dvoustranný „V“

Materiál

FeZn

Rozměry profilu (mm)

60×60, 60×40

Popis produktu

Bavolet dvoustranný „V“ na sloupky o pofilu 60×40 mm a 60×60 mm.

Povrchová úprava: Pozinkováno + vypalovaná prášková barva. Barva zelená RAL 6005 skladem, u ostatních barev – termín dodání 2-3 týdny.

Jsme schopni vyrobit bavolet v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL, tato možnost ale nekopíruje barvy pletiva. V případě, že si přejete tuto variantu, vepište do poznámky vybranou barvu, včetně čísla RAL. Cena se liší podle jednotlivých barev, bude vypočtena až na základě poptávky.

Dále nabízíme i metalické, strukturní a tepané barvy. Vzorník těchto barev je k nahlédnutí na prodejně v Malé Hraštici, případně je možno vybrat si ze vzorníku při zaměření. I tuto barevnou variantu prosím dopište do poznámky, domluvíme se s Vámi na dalším postupu. Cena se liší podle jednotlivých barev, bude vypočtena až na základě poptávky.