Reference

Přečtěte si referenční dopis od společnosti PLETIVA DOBRÝ. Tato společnost od nás odebírá branky a brány SAVAN.
Co o nás říká jednatel společnosti PLETIVA DOBRÝ pan Dobrý? Přečtěte si zde.

Reference u zákazníků

Prohlédněte si reference oplocení, bran a branek u našich zákazníků a inspirujte se. S oplocením vašeho pozemku si nemusíte dělat žádné starosti. Oplocení vám nejen na míru vyrobíme, ale také přivezeme a nainstalujeme.

Rodinný dům ve Velké Lečici – dodání rámu posuvné brány a branky s přípravou pro vlastní montáž dřevěné výplně.

Rodinný dům v obci Krámy – výroba a montáž branky a posuvné brány, lakovaný rám v barvě ral 7030.

Montáž oplocení objektu společnosti Wiegel ve městě Graben v Německu, dodávané pro společnost Imos Brno, která prováděla stavbu haly. Pozinkované pletivo výšky 180cm, oko 40x40mm.

Poplastované zelené oplocení předzahrádek bytového domu v Horoměřicích, ručně otevíraná brána Savan 360x125cm, oplocení výšky 125cm o oku 50x50mm.

Výroba a montáž pozinkovaného únikového požárního schodiště pro mateřskou školu v Praze, výplň tahokov.

Dodávka a montáž pro společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. v Kralupech nad Vltavou – Automatická závora BFT s 6m ráhnem, pozinkované oplocení ze svařovaných panelů a 2 pětimetrové samonosné posuvné brány proti sobě.

Čistička odpadních vod Radějovice – výroba a montáž brány Savan Plus s výplní Savan s bavoletem (příprava pro uchycení ostnatého drátu), asymetrické rozdělení křídel. Sloupky s bavoletem pro uchycení ostnatého drátu, pletivo poplastované zelené.

Čistička odpadních vod Svojetice – výroba a montáž brány Savan a poplastovaného pletiva s 1 řadou ostnatého drátu.

Dodání automatické brány a branky + panelový plot Zenturo u rodinného domu v Klatovech.

Brána a branka Savan Plus u čističky odpadních vod v Prosenické Lhotě.

Zakázka pro společnost Démos trade a.s. – vjezdová posuvná automatická pozinkovaná brána 2,4m výška, 10m průjezd a uvnitř areálu 2 automatické posuvné brány proti sobě (2x 6m), 12m průjezd – lakovaná, barva antracit.

Oplocení u RD v Trnové, svařované pletivo poplastované 150cm, podhrabové desky 30cm a brána Savan Plus 180 x 400cm.

Tankodrom Milovice – dodávka 5 posuvných automatických pozinkovaných bran (2x 4m a 3x 6m) s GSM moduly pro ovládání přes mobilní telefon.

Oplocení objektu firmy La Lorraine ve Velkém Přítočně, použity 30cm podhrabové desky a 200cm černé poplastované pletivo. Dále jsme zde prováděli montáž oplocení ze svařovaných panelů a záchytných sítí proti případnému pádu palet mimo nakládací rampu.