L.SKR – Český výrobce bran a branek SAVAN

SAVAN

Naším stěžejním programem je výroba zahradních bran a branek řady SAVAN, dále průmyslových křídlových a posuvných bran. Značka SAVAN je registrována, chráněna ochrannou známkou a průmyslovým vzorem Společenství.

 

 

O výrobci bran a oplocení L.SKR

Jsme český výrobce bran, branek a oplocení s dlouholetou tradicí. Specializujeme se nejen na modelovou řadu bran a branek SAVAN, ale zajišťujeme i výrobu zahradních plotů a plůtků, lesních bran, gabionů, garážových vrat i s možností pohonu a mnoho dalšího. Samozřejmostí je, že naše produkty nejen perfektně vyrobíme zákazníkovi přesně na míru. Vyrobené oplocení sami přivezeme, a zajistíme montáž plotu přímo na místě.

Pro naše zákazníky chceme víc

Chceme přinášet zákazníkům komplexní možnosti v oblasti oplocení, takže se na nás v tomto směru můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Najdete u nás zahradní čtyřhranná pletiva, plotové sloupky a vzpěry, které sami vyrábíme, dále celou řadu plotového příslušenství, jako jsou napínací a vázací dráty, ochranné prvky k oplocení a mnoho dalšího. Zaručujeme Vám svědomitý přístup, příznivé ceny a úplný servis.

Technologie

Snažíme se obměňovat náš strojový park tak, abychom vlastnili stále co nejmodernější technologie pro náš okruh výroby.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
Reklamační řád
Formulář pro uplatnění reklamace
Formulář pro odstoupení od smlouvy

Fotogalerie z naší výroby